Bezpłatny kurs samoobrony w Wejherowie rusza 8 kwietnia – zapisy trwają.

Utworzono: środa, 2019 marca 06

Miasto Wejherowo wraz ze Strażą Miejską zapraszają na kolejną, już jedenastą edycję bezpłatnego kursu samoobrony dla kobiet. Zapisy ruszają już od dziś. Bezpłatne zajęcia ogólnorozwojowe z elementami samoobrony odbywać się będą tradycyjnie dzięki uprzejmości Dyrekcji, w Szkole Podstawowej nr 6 przy ul. Śmiechowskiej na sali lustrzanej (wejście od strony hali sportowej – ul. Wysoka).

Zajęcia praktyczne prowadzić będzie Rafał Karcz. Kurs będzie zawierał również przeszkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, które poprowadzi Ratownik Medyczny, radny Miasta Wejherowa, Tomasz Groth. Wykład z teorii poprowadzi Komendant Straży Miejskiej Zenon Hinca.

Zapisać się można poprzez email: rafal.karcz@sportwejherowo.pl lub też telefonicznie (do godziny 15) – 695 650 914. Kurs przeznaczony jest dla mieszkanek Wejherowa i nie tylko, które do tej pory nie brały udziału w kursach samoobrony, organizowanych przez wejherowską Straż Miejską oraz Miasto Wejherowo. Treningi odbywać się będą 2 razy w tygodniu – w poniedziałki i środy od godz. 20:30 do 21:15.

Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!