St.insp. Maciej Cichoń wicemistrzem Polski

Utworzono: wtorek, 2018 września 18

9 września w Tczewie  odbyły się Mistrzostwa Powiatu Tczewskiego- Dycha nad Wisłą w ramach Pomorskiego Święta Wisły. W Mistrzostwach udział wzięło ponad 300 biegaczy. Oprócz tradycyjnych kategorii, biegacze walczyli   m.in. o tytuł Mistrza  Polski Urzędników Miast Gmin i Powiatów. W biegu tym na 10 km  uczestniczył również wejherowski strażnik, st.insp. Maciej Cichoń. Nasz funkcjonariusz wystartował z numerem 51. W ogólnej klasyfikacji zdobył 29 miejsce, z wynikiem 00:41:13, ale w kategorii Mistrzostw  Polski Urzędników zdobył zaszczytne II-miejsce. Zwycięzcą w tej kategorii został urzędnik z Czerska.

Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!