Sukces wejherowskiego strażnika w lubelskim maratonie

Utworzono: środa, 2018 maja 16

Wielki sukces  w 6. Maratonie Lubelskim odniósł wejherowski strażnik – st. insp. Maciej Cichoń. W maratonie tym wystartowało 585 zawodników, a bieg ukończyło  517 . Wprawdzie wejherowski funkcjonariusz  nie stanął na podium, ale w kategorii służb mundurowych, gdzie kwalifikowano 49 funkcjonariuszy, zajął IV-miejsce, a w ogólnej  kwalifikacji 6. Lubelskiego Maratonu w Lublinie- Maciej Cichoń zajął 47. miejsce z wynikiem 03:19:06. Był to bardzo ciężki bieg, biegaliśmy wręcz w skwarze-mówi M. Cichoń. Odczuwalna temperatura wahała się w granicach 30°C.  Już sam wysiłek podnosi temperaturę ciała, a jeśli do tego dojdzie skwar w powietrzu, robi się naprawdę ciężko i niebezpiecznie- mówi po biegu maratończyk.

Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!