Rusza IX edycja kursu samoobrony kobiet

Utworzono: wtorek, 2018 lutego 27

Od dnia 28 lutego br. do wyczerpania wolnych miejsc, trwać będzie nabór kobiet do IX edycji bezpłatnego kursu samoobrony, który organizowany jest przez Straż Miejską oraz Urząd Miasta Wejherowa. W kursie mogą brać udział chętne Panie, które ukończyły 18 rok życia. Ilość miejsc jest ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.

Zajęcia praktyczne podczas kursu samoobrony obejmujące m.in. uwalnianie się z uchwytów za ubranie, obchwytów, duszenia, niekonwencjonalne, skuteczne techniki uderzenia, celem odparcia ataku napastnika prowadzić będzie instruktor samoobrony i kickboxingu, obecnie trener Kadry Narodowej w kickboxingu, Wejherowianin Rafał Karcz. Zajęcia teoretyczne poprowadzi Komendant Straży Miejskiej Pan Zenon Hinca. Kurs wzbogacony również będzie o przeszkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, prowadzić je będzie ratownik medyczny, zarazem Radny Miasta Wejherowa, Tomasz Groth.

Wszystkie chętne Panie, które chcą zapisać się na bezpłatny kurs samoobrony, odsyłamy do kontaktu z Rafałem Karcz, tel. 695 650 914 lub email: rafal.karcz@sportwejherowo.pl . Bezpłatny kurs samoobrony, dzięki uprzejmości Dyrekcji SP nr 6, będzie odbywał się na sali korekcyjnej Szkoły Podstawowej nr 6 w Wejherowie, ul. Śmiechowska 36 (wejście od strony hali sportowej) od dnia 19 marca w każdy poniedziałek i środę w godz.20:30 – 21:30.

Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!