Maciej Cichoń przebiegł 104 km

Utworzono: piątek, 2017 czerwca 23

11 czerwca w Bieszczadach odbył się  BIEG RZEŹNIKA. W biegu tym udział wziął st. insp. SM z Wejherowa- Maciej Cichoń, któremu towarzyszył również wejherowianin, Adam Borski. Martończycy biegali w  536. parach i mieli do pokonania  czerwonym szlakiem beskidzkim  80 km. Do biegu wystartowali w Komańczy o godzinie 3:00 nad ranem. Na mecie w Cisnej zameldowali się po pokonaniu bardzo ciężkiego terenowo szlaku, po 11godzinach i 45 minutach, co dało im 39. bardzo wysoką pozycję. 66 par biegu nie ukończyło. A, że mieli jeszcze zapas sił,  wystartowali za tym samym podejściem do kolejnego biegu na 24 km. W biegu tym w miejscowości Radziejowa zajęli 10-miejsce. Łącznie wejherowska para maratończyków w czasie 15:56:36 pokonała 104 km. Do tego drugiego biegu   zgłosiło się 1206 osób, wystartowało 1076, nie ukończyło-1026, a ukończyło 50 osób, czyli 25 par.Bieg Rzeźnika jest jednym z najcięższych- mówi Maciej Cichoń.  Przed samym startem była burza i padał deszcz. Było bardzo ślisko i niebezpiecznie. Pomimo tego, dobiegliśmy szczęśliwie do końca, uzyskując satysfakcjonujący nas wynik. Bieg wytrzymały nogi, ale nie wytrzymały buty , które  zdarliśmy do samej podeszwy.

Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!