Ruszają zapisy na XII edycję bezpłatnego kursu samoobrony w Wejherowie.

Utworzono: wtorek, 2019 października 08

Do dnia 28 października lub do wyczerpania wolnych miejsc, trwać będą zapisy na nową edycję bezpłatnego kursu samoobrony, którego organizatorem jest Urząd Miasta Wejherowa oraz wejherowska Straż Miejska. Przy zapisie liczy się kolejność zgłoszeń, a organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wcześniejszego zamknięcia zapisów, ze względu na komplet miejsc. Podczas XII edycji kursu, udział mogą wziąć wszystkie zainteresowane, pełnoletnie Panie, które jeszcze nie brały udziału w podobnym kursie.

Zajęcia z rekreacji ruchowej z elementami samoobrony dla Pań, odbywać się będą w każdą środę od 6 listopada 2019 roku o godz. 20:15 w SP nr 6, na salce z lustrami. Wejście na salę odbywa się od strony hali sportowej – ul. Wysoka. Organizatorzy zaplanowali co najmniej 10 spotkań, które poprowadzi trener I klasy kickboxingu, instruktor samoobrony, Rafał Karcz.

Aby zapisać się na zajęcia wystarczy zadzwonić pod nr tel. 695 650 914 (w godz. 8:00 – 15:00 od poniedziałku do piątku ) i zgłosić chęć udziału w bezpłatnych zajęciach. Można również zapisać się poprzez email: rafal.karcz@sportwejherowo.pl . W takim przypadku potwierdzeniem zapisu będzie  email zwrotny z potwierdzeniem przyjęcia zapisu w ciągu 3 dni roboczych.

Oprócz zajęć praktycznych, zajęcia z teorii poprowadzi Komendant Straży Miejskiej, Pan Zenon Hinca, natomiast przeszkolenie z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej prowadzić będzie Ratownik medyczny, jednocześnie Radny Miasta Wejherowa, Pan Tomasz Groth.

Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!